Се сеќавате ли на Лариса Рикелме? – Знаете ли што прави денеска секси навивачката од мундијалот во Ј. Африка (ВИДЕО)

Единаесет години поминаа од Светското првенство во Јужна Африка во 2010 година во кое на крајот триумфираше Шпанија.

Покрај одличната игра на златната шпанска генерација, едно од обележјата на овој мундијал беше парагвајската сексапилна навивачка, Лариса Рикелме.

Таа иако во 2014 година се повлече од јавниот живот и реши да се посвети на семејството, нејзината пауза не траеше долго. Во моментов работи како модел и рекламира костими за капење и долна облека.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lari Riquelme (@larissariquelme)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lari Riquelme (@larissariquelme)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lari Riquelme (@larissariquelme)

Се вчитува...