Андонова со Суарез, во акцијата за промоција на активностите на Барса во „неделата на фудбалот“ (ФОТО)

Најдобрата македонска фудбалерка Наташа Андонова веќе си ги пронајде своето, и тоа како значајно, место во првиот тим на Барселона.

Измиативе денови двата тима на Барса беа дел од акцијата за промоцијата на активностите во „неделата на фудбалот“ во Каталонија, па една од средбите Андонова ја искористи и за фотографија со еден од најдобрите фудбалери на Барселона, Луис Суарез.

Се вчитува...