ФОТО-ОСВРТ: Највпечатливите моменти од финалето во Купот на Македонија

Пехарот од 25-то, јубилејно, финале во Купот на Македонија замина во Битола. „Пелистерци“ заслужено стигнаа до трофејот, освоен по подоброто изведување на пеналите против Шкендија.

На крајот, како едно заокружување на вчерашните случувања на стадионот „Младост“ во Струмица, погледнете ги највпечатливите моменти, уловени од објективите на ЕКИПА, од пресметката меѓу Пелистер и Шкендија…

[RoyalSlider Error] Incorrect RoyalSlider ID in shortcode or problem with query.

Се вчитува...