Се појави видео кој стои зад фотографијата на „уништениот Меси“ (ВИДЕО)

Интернет-светот денеска беше преплавен од фотографијата на „уништениот Лионел Меси“ од соблекувалната на Барселона на полувремето од синоќешниот дуел во Лисабон.

Вратата отворена, немоќниот голман Тер Штеген на вратата, а Меси длабоко замислен. Сега се појави и видео кое дополнително ја прикажува целокупната атмосфера од соблекувалната на Барселона…

 

Се вчитува...