Шарапова ги полуде мажите со малку ‘домашна гимнастика’ (ВИДЕО)

Руската убавица Марија Шарапова ја заврши активната тениска кариера, но се уште внимава да остане во форма и го негува секси – телото. Таа на Инстаграм објави дел од вежбите од нејзината ‘домашна гимнастика’ и секако ги полуде припадниците на посилниот пол.

 

View this post on Instagram

 

Yep, that’s a 🧹 , and a 🪑!! Weekend 🤸‍♂️have been 🔥! Thank you, @tracyandersonmethod for showing up and pushing me!

A post shared by Maria Sharapova (@mariasharapova) on

Се вчитува...