Сите кои ќе одиграат дека Ц. Звезда ќе постигне гол против Лудогорец ќе добијат пиво

Mozzart ги наградува сите кои веруваат во црвено-белите, односно дека Ц. Звезда ќе постигне гол на натпреварот од второто коло на групната фаза од Лига Европа против бугарскиот Лудогорец. Правилата се јасни – секој играч кој на тикетот ќе одигра дека Црвена Звезда ќе постигне гол против Лудогорец, од Mozzart добива пиво на уплатно место.

Единствени услови се Ѕвезда да постигне гол и уплатата да биде минимум 50 денари. Тикетот не мора да биде добитен.

ЗА ГОЛ MOZZART ДАВА ПИВО!

Се вчитува...