Тотален хаос во борбата меѓу Мејведер и внукот на познат мафијаш (ВИДЕО)

Легендарниот боксер Флојд Мејведер се судри во рингот со внукот на познат мафијаш, Џон Готи Трети, кој сега почнува со обиди да се прослави во боксерскиот спорт.

Но, мечот во Мајами мина во тотален хаос, откако судијата Кени ги предупреди борците помалку да се навредуваат…

Но, Готи ги загуби нервите и го нападна Мејведер, по што во рингот влетаа и дел од навивачите, за се да се претвори во хаос…

Се вчитува...