ВИДЕО: Новак ги изнaсмеа сите – Денеска со кацига на глава делеше автограми во Рим!

Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ по вчерашниот инцидент во кој ненамерно беше погоден со шише во глава од страна на момче кое сакаше само автограм од него, денеска се одлучи да се пошегува на своја сметка.

Па, пред тренингот се појави со кацига на глава пред своите фанови, и заштитен делеше автограми.

Ѓоковиќ на теренот во Рим одлучи да се појави со велосипедска кацига за малку шега, но и заштита на својата глава…

Се вчитува...