Американска тенисерка се фотографираше топлес па порача – „Се е тоа дел од карантинот“ (ФОТО)

Американската тенисерка Бетани Матес Сандс повторно беше тема на медиумите во светот, но не поради нејзината игра, туку поради провокативната фотографија која ја објави на „инстаграм“. Американката сподели фотографија во „опуштена“ атмосфера на која напиша „Се е тоа дел од карантинот“.

 

 

View this post on Instagram

 

Was told this was part of the Italian Quarantine Protocol ☀ #WhatTanLines 🇮🇹 I ❤ #Italy

A post shared by Bethanie Mattek-Sands (@matteksands) on

Се вчитува...