Барселона ги претстави дресовите за новата сезона (ВИДЕО)

Каталонскиот гигант Барселона ги претстави дресовите за сезоната 2021/2022. Во дресот позираа и најголемите ѕвезди меѓу кои и најновата аквизиција, Аргентинецот, Кун Агуеро.

 

Се вчитува...