Зема милиони долари, а се плаши да спие во мрак

Ѕвездата на Лос Анџелес Лејкерс во интервју за американските медиуми изјави дека се плаши од мрак.

„Телевизорот или светлото од тоалетот мора да бидат вклучени пред да отидам на спиење. Би сакал да не се плашам од мракот. Сепак, како дете гледав многу хорор филмови и тоа ме чинеше многу“, изјави Дејвис.

 

Се вчитува...