Елмас и Чурлинов задолжени за музичкото расположение во Букурешт (ВИДЕО)

Македонските репрезентативци поради Ковид-протоколите се затворени во хотелот „Мериот Гранд“ во Букурешт, во време кога не ги одработуваат редовните тренинг-сесии. Па, забавата тече во хотелот на националниот тим, каде за музичкото расположение е задолжен Елиф Елмас.

Елмас е хит со музичкиот звучник, помош има од Дарко Чурлинов а заедно се задолжени за расположението на остатокот од репрезентативците…

Се вчитува...