ФОТО: Блесна македонскиот дрес на центарот на Националната арена

Блесна македонскиот дрес на центарот на Националната арена во Букурешт пред почетокот на првиот натпревар на македонската репрезентација против Австрија на ЕВРО 2020.

Се вчитува...