Фудбалски атракции на Меси и Николов (ВИДЕО)

Фудбалскиот репрезентативец на Македонија, Бобан Николов го исполни „Пепси“ челинџот кој стана вирален на социјалните мрежи ширум светот. Нашиот интернационалец за момент, барем на видео беше соиграч со еден од најдобрите фудбалери на сите времиња.

Во продолжение погледнете го одличното видео на Бобан Николов.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nikolov Boban (@nikolovboban)

Се вчитува...