Како дрибла Нојер: Го „извади“ од копачки белорускиот фудбалер (ВИДЕО)

Мануел Нојер е повторно во дриблинг елемент. На гостувањето во Белорусија, тој истрча надвор од казнениот простор, а настрада еден од белоруските фудбалери…

Се вчитува...