Каваи Ленард расфрла пари во стриптиз клуб (ВИДЕО)

Суперѕвездата на Лос Анџелес Клиперс, Каваи Ленард се релаксира на стриптиз клуб. На социјалните мрежи се појавија видеа и фотографии од освојувачот на шампионскиот прстен со Торонто минатата сеозна како фрла пари на танчерка во клубот. Претпоставките се дека случката е по победата на Клиперс над Мајами во петокот вечер.

 

 

Се вчитува...