Кинси од ЛШ се префрли на скијање…го „стопи“ снегот и се прости од Коби (ФОТО)

Русокосата убавица Кинси Волански стана позната откако влета гола во финалето на Лигата на шампионите, а сега „делото го повтори“ и на трка од Светскиот скијачки куп. Таа направи вистински хаос на слаломот во Шладминг, откако полугола се симна низ целната патека и тоа додека во финишот беше италијанскиот скијач Алекс Винацер. Помина пред него, а Италијанецот мислеше дека победил на трката.

Кинси Волански носеше трансперент „RIP Kobe 24“…

Се вчитува...