Линдзи Вон со нова провокативна фото-сесија

Една од најпопуларните и најубави спортистки на денешницата, американската скијачка Линдзи Вон повторно ги запали социјалните мрежи со својата фотосесија за американскиот спортски магазин „Спорт Илустрејтед“.

 

View this post on Instagram

 

? @lindseyvonn ? • • • @casavelas @visitpuertovallarta @vallarta_adventures #MyVelasExperience #PuertoVallarta #VallartaAdventures

A post shared by Sports Illustrated Swimsuit (@si_swimsuit) on

Се вчитува...