Ливиа дополнително ја „вжешти“ атмосферата пред Супербоул (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Изминатава ноќ љубителите на спортот од светот беа фокусирани на 51. „Супербоул“ во Хјустон меѓу Атланта и Њу Ингланд патриотс.

За атмосферата дополнително да биде загреана се погрижи Ливиа Гуљо, позната како заштитен знак на Барселона. Но, овој пат се одлучи да ги „почести“ љубителите на американскиот фудбал… Рај за очи…

[new_royalslider id=”497″]

Се вчитува...