Мемфис Депај стигна во Барселона (ВИДЕО)

Холандскиот интернационалец, Мемфис Депај стигна во Барселона каде е промовиран за нов фудбалер на каталонскиот гигант. Депај на „Камп ноу“ стигна како слободен фудбалер, а потпиша договор во траење од две години.

 

Се вчитува...