НБА Топ 10: „Кралот“ владее во најубавите потези (ВИДЕО)

Изминатата вечер во најсилната кошаркарска лига беа одиграни три натпревари по кои на победи се радуваа Торонто, Бруклин и Мајами.

Најубавиот потег на вечерта е во изведба на Леброн Џејмс…

Се вчитува...