НБА Топ 5: Најубавите потези на вечерта (ВИДЕО)

Изминатата вечер во најсилната кошаркарска лига беа одиграни два натпревари по кои Њујорк и Индијана со победи против Филаделфија и Милвоки се пласираа во конференциското полуфинале.

Најубавите потези на вечерта ги одбележаа атрактивни блокови и забивања.

Се вчитува...