НБА Топ 5: Неверојатна атракција на Топин (ВИДЕО)

Изминатата вечер во најсилната кошаркарска лига беа одиграни два плеј-оф натпревари по кои Њујорк поведе со 1-0 во серијата со Индијана, додека Минесота со 2-0 против Денвер.

Најубавите потези на вечерта ги одбележа неверојатната атракција на кошаркарот на Индијана, Топин.

 

Се вчитува...