Непотребен инцидент на крајот, „црна дамка“ на беспрекорното финале (ВИДЕО)

На крајот од финалето во Купот на Македонија во кое „вардарци“ го одбранија минатогодишниот трофеј во најмасовното домашно клупско натпреварување, и апсолутно непотребен инцидент меѓу играчите на двата тима.

Непотребен судир по крајот на дуелот, со тензии меѓу ракометарите на двете екипи, кој за среќа брзо беше смирен.

Мала „црна дамка“ на одличното финале кое на терен го пружија двете екипи…

Се вчитува...