Неверојатен гол во финалето од Купот на Србија: Доциќ директно од корнер ја шокираше Ц. Звезда (ВИДЕО)

Неверојатен погодок во финалето од Купот на Србија.

Чукарчки има изненадувачко водство по половина час игра од 0-1 против Црвена Звезда, и тоа благодарение само на феноменалниот гол на Доциќ директно од корнер во 21. минута од средбата.

Доциќ во стилот на Артим Шаќири погоди директно од корнер шокирајќи го фаворитот…

Се вчитува...