Неверојатно секси: Ѕирнете ‘зад кулисите’ на Вознијацки…(ВИДЕО)

Данската тенисерка Каролина Вознијацки важи за една од најубавите спортистки, а нејзината последна фотосесија за „Спортс Илустрејтид“ предизвика огромно внимание. Угледниот спортски магазин им понуди атрактивни фотосесии на Серена Вилијамс, Еугени Бушар и на Каролина Вознијацки…

Данската тенисерка пред извесно време почна да се забавува со НБА кошаркарот, Дејвид Ли. Тој е навистина среќно момче…

Се вчитува...