Репрезентацијата пристигна во Исланд (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Фудбалската репрезентација на Македонија вечерва пристигна во Рејкјевик каде утре ќе одработи еден трениниг пред дуелот со Исланд од 5. коло од квалификациите за Светското првенство. Во овој меч Македонија влегува по реми дуелот со Ерменија во Скопје.

Се вчитува...