Софија Жук е новата Шарапова: Секси на плажа, жешка и на тенискиот терен (ФОТО)

Русинка е, убава, секси…вистинска наследничка на Марија Шарапова. Софија Жук е новата тениска убавица по која воздивнуваат момчињата, ја загледуваат дури и девојчињата. Жешка е на тенискиот терен, а уште посекси на плажа во бикини. И не се срами тоа да го покаже.

Засега е далеку од тенискиот врв на ВТА – листата, котира околу 400.место, но затоа растура со секси фотките на Инстаграм.

Се вчитува...