Вардаров „цепелин“ на Топ 5 листата (видео)

Вардар со стил стави печат на својот пласман на фајналфор турнирот во Будимпешта, лесно славејќи на реваншот против Митјиланд. Од многуте прекрасни погодоци, еден се најде и на Топ 5 листата од најубави голови на реваншите од четвртфиналето – цепелинот на Лакрабер и Лекиќ го освои четвртото место.

Петте најубави голови на овие четвртфинални пресметки можете да ги погледнете на ОВОЈ ЛИНК.

Се вчитува...