ВИДЕО: „Старата дама“ се „пали“ на Барса…!

Големата пресметка меѓу Јувентус и Барселона дефинитивно е еден од најинтересните дуели од четвртфиналето во Лигата на шампионите…

Првиот натпревар вечерва од 20:45 часот во Торино е интересно најавен со промотивно видео од италијанскиот тим, од каде индиректно најавуваат жестока борба против каталонскиот гигант за влез меѓу четирите најдобри екипи сезонава во најквалитетното европско клупско натпреварување…

Се вчитува...