Во одлична атмосфера и вториот ден подготовки во Букурешт (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Фудбалската репрезентација на Македонија го одработи вториот тренинг на стадионот на Стеауа. Голема поддршка репрезентативците имаат и од Илија Несторовски кој и покрај повредата отпатува во Романија.

Се вчитува...