Во победнички ритам, позитивно расположение на секој нов тренинг (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Македонската фудбалска репрезентација ги одбработува последните тренинзи пред историскиот натпревар за Европското првенство на кој ќе се сретнеме со репрезентацијата на Австрија.

„Црвено-жолтите“ на Ангеловски се во позитивно расположение и го бракаат победничкиот ритам за нова радост на македонската нација.

 

 

Се вчитува...