Аманда „збудале“ по Мохамед Салах, ама тој и порача: „Јас сум во среќен брак!“

Британскиот модел Аманда Харингтон, инаку голема навивачка на Ливерпул, „збудале“ по Мохамед Салах. Египетскиот фудбалер игра фантастична сезона во дресот на нејзиниот омилен клуб, па Аманда му упати и непристојна понуда. Сака да му се заблагодари на свој начин за убавите моменти пто тој и ги приреди на фудбалскиот терен.

Ретко кој би ја одбил Аманда, но Мохамед Салах тоа го направи ладнокрвно…„Јас сум во среќен брак!“, беше неговиот одговор за прекрасната Аманда. Нема што, Египќанецот има цврст карактер…

Се вчитува...