Барди и посака добредојде на Андонова во Леванте (ВИДЕО)

Наташа Андонова и Енис Барди во следната сезона ќе бидат дел од Леванте. Нашата најдобра фудбалерка летово потпиша договор за женскта секција н клубот во кој Барди ќе ја игра втората сезона. Староседелецот во клубот на Твитер и посака добредојде на Наташа споделувајќи го видеото од нејзината официјална промоција пред новата сезона.

 

Се вчитува...