Барселона го допре фудбалското дно (ВИДЕО)

Барселона продолжува да тоне откако вечерва доживеа срамен пораз на гостувањето кај Бенфика од 3-0 во второто коло од Лигата на шампионите.

Головите за тимот од Лисабон ги постигнаа Давид Њуњез на два пати и Рафа Силва.

Во вториот меч од оваа група Баерн Минхен без проблеми славеше над Динамо Киев со 5-0.

Се вчитува...