Болт е „молња“ и за жени: Захра збудале на подиум по него (ВИДЕО)

Најбрзиот човек во светот Усаин Болт се „пензионира“ од атлетиката, но животот е допрва пред него. „Молњата“ од тартанот очигледно е молља и кај жените. Тој постојано е во друштво на убавици, а со секси танц со него се пофали атрактивната манекенка Захра Елис. Таа на подиум збудале во негова близина и изведе секси танц…А, на Болт и не му беше до трчање…

Се вчитува...