Брза, прецизна и секси: Биатлонската Моника Белучи… (ВИДЕО)

Италијанката Дороти Вирер – биатлонската Моника Белучи… Така барем ја препознаваат нејзините колеги, кои не можат да замижат покрај нејзината убавина.

А, на помалку од еден месец од Зимските олимписки игри во Пјонгчанг, 27-годишната Дороти е во страшна форма и златото за неа на трката на 15 километри е безмалку сигурно.

Сепак, на поголемиот дел од вљубениците во спортот не им е и така важно дали ќе стигне до златниот медал. Важно е да ја гледаат Дороти, онака брза, прецизна и жестоко секси…


Се вчитува...