Бушар замина на одмор и покажа колку е секси (ФОТО)

Канадската тенисерка Угени Бушар не бележи најдобри резултати во последниот период, падна на 124.место на ВТА – листата, и реши да замине на летен одмор, за да собере сили за новите предизвици. Таму неодминливо следеа секси фотографии, за да ги потсети фановите колку е секси…

Се вчитува...