Џеј-Ар Смит по инцидентот – Го претепав белиот ку*кин син (ВИДЕО)

Џеј-Ар Смит го објасни инцидентот на улиците на Лос Анџелес. Поранешната НБА ѕвезда брутално претепа момче, откако му бил искршен прозорецот на автомобилот.

„Дали го видовте ср*њето? Сакам да разјаснам… Еден од белите ку*кини синови не знаеше каде оди и ми го искрши еб*ниот прозорец. Морав да го претепам. Немам проблем со никого, доколку тој нема проблем со мене. Имам проблем само со системот“, изјави Смит. 

 

Се вчитува...