Е мој Роналде – Барса сезонава нема упатено удар во голот на противникот (ФОТО)

Барселона ги живее најлошите денови во поновата историја. Откако во 1. коло загуби со 0-3 од Баерн Минхен и во вториот меч сезонава во ЛШ доживеа дебакл на гостувањето кај Бенфика со 3-0.

Таа се уште потрагично Каталонците на овие два меча не успеаја да упатат ниту еден удар во голот на противникот.

 

 

Се вчитува...