ЕКИПА 1Х2: Сингл и тикет на денот

Ова се нашите предлози за типување за денешниот ден…

СИНГЛ НА ДЕНОТ

Белгија – Швајцарија                     ГГ и  4+

Меѓусебните дуели на овие две репрезентации секогаш нудат офанзивен фудбал и многу голови. Фактот што овој натпревар не е дел од Лигата на нации, туку е контролен дуел дава уште поголеми шанси да има многу голови бидејќи и двата тима ќе влезат поопуштено во одбраната. Затоа нашиот сингл за денеска е повеќе од 3,5 гола на мечот меѓу Белгија и Швајцарија.

ТИКЕТ НА ДЕНОТ

Германија – Чешка            1 и 3+

Холандија – Шпанија        3+

Полска – Украина               1 и 2+

Сенегал – Гвинеа Бисау    4+

Се вчитува...