ЕКИПА 1Х2: Сингл и тикет на денот

Ова се нашите предлози за типување за денешниот ден…

СИНГЛ НА ДЕНОТ

Евертон – Лестер                                                      ГГ и 3+

Евертон и Лестер се два тима кои што играат на многу голови сезонава. Затоа очекуваме и вечерашниот натпревар меѓу овие два тима да донесе отворена игра со многу голови. И двата тима се во одлична форма па затоа со многу самодоверба ќе влезат во мечот кој може да донесе многу и за едните и за другите.

Затоа нашиот сингл на денот е два тима даваат гол и повеќе од вкупно три гола на мечот.

ТИКЕТ НА ДЕНОТ

Аталанта – Лацио              ГГ и 3+

Челси – Вулверхемптон   1 и 2+

Севилја – Валенсија          1

Барнли – Астон Вила        2

Се вчитува...