ЕКИПА 1Х2: Сингл и тикет на денот

Ова се нашите предлози за типување за денешниот ден…

СИНГЛ НА ДЕНОТ

Монако – Ница                                               ГГ и 3+

Монако е тим кој игра на гол повеќе во текот на целата сезона. Затоа се очекува и вечерашниот натпревар против Ница кој е дерби на азурниот брег на Франција да ни донесе многу погодоци.

Затоа нашиот сингл на денот е двата тима даваат гол и повеќе од три гола.

ТИКЕТ НА ДЕНОТ

Барнли – Манчестер С.                 2 и 2+

Лидс – Евертон                                ГГ и3+

Ливерпул – Брајтон                        1 и 3+

Наполи – Аталанта                         3+ 

 

Се вчитува...