ЕКИПА 1Х2: Сингл и тикет на денот

Ова се нашите предлози за типување за денешниот ден…

СИНГЛ НА ДЕНОТ

Лориен – Лил                                           2 и 2+

Лил игра неверојатно сезонава во францускиот шампионат. Како одминува времето клубот покажува дека може да го предизвика фаворитот во лигата Пари Сен Жермен. Од друга страна Лориен иако пет натпревари по ред е без пораз до крајот ќе биде голема битка за опстанок во лигата.

Затоа нашиот сингл на денот е победа на Лил и повеќе од два гола.

ТИКЕТ НА ДЕНОТ

ПСЖ – Монако                              1 и 3+ 

Аталанта – Наполи                      ГГ и 3+

Барселона – Кадиз                       1-1 и 3+

Аузбург – Баер Л.                          ГГ и 3+

Се вчитува...