ЕКИПА 1Х2: Сингл и тикет на денот

СИНГЛ НА ДЕНОТ

Лацио – Баерн Минхен               2 и 3+ 

И покрај тоа што актуелниот европски шамион е во криза и има големи проблеми со повредени фудбалер, Баерн Минхен секогаш е најдобар во најважните натпревари. Лацио не е тим кој има квалитет да ги предизвика Баварците и покрај тоа што ќе играат со втор тим.

Затоа нашиот сингл на денот е победа на Баерн и повеќе од вкупно три гола.

ТИКЕТ НА ДЕНОТ

Лидс – Саутемптон                       ГГ и 3+

Бирмингем – Норич                    ГГ и 3+

Падерборн – Хајденам                3+

Кил – Алборг                                  +

Се вчитува...