„Фемили“ го испратија МЗТ по победа во „Градски парк“ (ВИДЕО)

МЗТ Скопје Аеродром утревечер во салата „Градски парк“ во Скопје ја почнува финалната серија од плејофот против Работнички. Со оглед дека домаќинот забрани присуство на гостински навивачи во салата, „Фемили Аеродром“ дојдоа на денешниот тренинг на „металците“ да им дадат поддршка на кошаркарите.

Се вчитува...