Време за плачење – никако да помине!

Уште едно срамно издание на кошаркарите на МЗТ Скопје во АБА лигата. Пораз и од Игокеа, вкупно 13-ти сезонава од 15 одиграни натпревари…

Разочарување меѓу најверните навивачи, неверување меѓу љубителите на кошарката, продолжување на времето за плачење меѓу „металците“… „Јане Сандански“ денеска уште еднаш тагуваше, останувајќи со прашањето ќе има ли прекин на очајната сезона!?

[RoyalSlider Error] Incorrect RoyalSlider ID in shortcode or problem with query.

Се вчитува...