Гимнастичката атракција што го воодушеви светот (ВИДЕО)

Насмеаната Кејтлин Охаши го освои светот откако на универзитетско натпреварување во САД доби „перфектна 10“ за рутината на партер на музика од Мајкл Џексон и од Тина Тарнер.

Не само поради перфекцијата во изведбата, туку и поради насмевката и ентузијазмот со кој ја изведе вежбата видеото на Кејтлин стана вирално и за само четири дена има дури 60 милиони прегледи.

Се вчитува...