Голови како на лента….Копенхаген поведе со 2-1 (ВИДЕО)

Данскиот првак ФК Копенхаген дојде во водство од 2-1. Несреќен момент за Вардар. По корнерот од левата страна, во 26.минута, Луфтнер шутираше со глава, топката удри во Барсегјан, го смени правецот и ја погоди мрежата на Гачевски.

Michael Luftner Goal HD – FC Copenhagen (Den) 2… by Football–Live

Се вчитува...