И Роналдо не е тоа што беше (ВИДЕО)

Еден од најдобрите фудбалери на денешницата Кристијано Роналдо се најде на мета на соиграчите на тренингот пред натпреварот со Атлетико Мадрид. Соиграчите во Јувентус прво си поигруваа со него ставајќи го во „средина“, а потоа Бонучи ја протна топката низ неговите нозе.

 

 

Се вчитува...